Festival

Fest pod parou 2019 - Vyškov

15.08.2019 - 17.08.2019, Vyškov, Letiště Marchanice


Přidat do Google kalendáře

Fest pod parou 2019 - Vyškov Vložené: 03.08.2019, martin
15.08.2019

1. STAGE
15:00 - 15:45 NEŽFALEŠ (CZ)
15:55 - 16:40 DEGRADACE (CZ)
16:50 - 17:45 GUM BLEED (CHN)
18:00 - 18:50 TOTÁLNÍ NASAZENÍ (CZ)
19:05 - 19:50 DRONGOS FOR EUROPE (UK)
20:10 - 21:10 LESS THAN JAKE (USA)
21:30 - 22:30 NON SERVIUM (SP)
22:45 - 23:40 REZUREX (USA)
22:45 - 23:40 SLOBODNÁ EURÓPA (SK)
23:50 - 00:45 KONFLIKT (SK)
01:00 - 02:00 NH3 (IT)

2. STAGE
16:30 - 17:30 P.U.M. (CZ)
17:30 - 18:30 BARRICADE (CZ)
18:30 - 19:30 SOUKROMEY POZEMEK (CZ)
19:30 - 20:30 JEDNOTA KOLÍN (CZ)
20:30 - 21:30 ZNOUZECTNOST (CZ)
21:30 - 22:30 ŠANOV 1 (CZ)
22:30 - 23:30 DO ŘADY (CZ)
23:30 - 00:30 MESSENJAH & HOMEBWOYRASTA (CZ)

16.08.2019

1. STAGE
12:35 - 13:20 JUST WAR (CZ)
13:30 - 14:20 HAZYDECAY (CZ)
14:30 - 15:20 PUNK FLOID (CZ)
15:30 - 16:20 E!E (CZ)
16:30 - 17:25 SPS (CZ)
17:35 - 18:20 DAVOVÁ PSYCHÓZA (SK)
18:45 - 19:40 SATANIC SURFERS (SWE)
19:55 - 21:50 TALCO (IT)
21:10 - 22:20 THE EXPLOITED (UK)
22:35 - 23:45 UK SUBS (UK)
00:00 - 00:55 VICTIMS (SWE)

2. STAGE
10:30 - 11:30 FLAŠKA VISOČINI (CZ)
11:30 - 12:30 VPV (CZ)
12:30 - 13:30 PIVNICA (SK)
13:30 - 14:30 BERMUDSKEJ KVÁDR (CZ)
14:30 - 15:30 FALEŠNÝ OBVINĚNÍ (CZ)
15:30 - 16:30 ŽÁDNEJ STRES (CZ)
16:30 - 17:30 VHS (CZ)
17:30 - 18:30 THALIDOMIDE (CZ)
18:30 - 19:30 PROTI SMĚRU (CZ)
19:30 - 20:30 STARÉ PUŠKY (CZ)
20:30 - 21:30 ZAČIATOK KONCA (SK)
21:30 - 22:30 V.T. MARVIN (CZ)
22:30 - 23:30 ČAD (SK)
23:30 - 00:30 COCOMAN (CZ)

17.08.2019

1. STAGE
12:00 - 12:45 WERGLŮV PJOS (CZ)
12:55 - 13:40 STREEMACHINE (CZ)
13:50 - 14:35 ILEGALITY (SK)
13:50 - 14:35 SEX DEVIANTS (CZ)
15:45 - 16:35 PESTPOCKEN (DE)
16:45 - 17:40 N.V.Ú. (CZ)
17:55 - 18:50 MAD SIN (DE)
19:05 - 20:00 BOOZE & GLORY (UK)
20:15 - 21:15 GOOD RIDDANCE (USA)
21:30 - 22:30 THE CASUALTIES (USA)
22:50 - 23:50 THE LOCOS (SP)
00:00 - 00:55 PLEXIS (CZ)
01:05 - 02:00 MAID OF ACE (UK)

2. STAGE
10:30 - 11:30 ZÁVIŠ (CZ)
11:30 - 12:30 BEZ ŠANCE (CZ)
12:30 - 13:30 BLOODY MARY (CZ)
13:30 - 14:30 VYCHCANÝ KNEDLÍKY (CZ)
14:30 - 15:30 RV-4 (CZ)
15:30 - 16:30 ALLSKAPONES (CZ)
16:30 - 17:30 THE ROCKET DOGZ (CZ)
17:30 - 18:30 INSEMINAČNÍ STANICE (CZ)
18:30 - 19:30 ROZPOR (SK)
19:30 - 20:30 ZEMĚŽLUČ (CZ)
20:30 - 21:30 HANNIBAL LECTER (CZ)
21:30 - 22:30 X-CORE (CZ)
22:30 - 23:30 ADACTA (SK)
23:30 - 00:30 NEKULTÚRA (SK)