Richard Müller vydáva unikátne CD 'Koncert' a vyráža na 'ONA a ON TOUR'novinka 13.04.2018, martin

Richard Müller si pre fanúšikov pripravil ozajstnú lahôdku! Vlaňajšie úspešné „ONA a ON TOUR“ vydáva na unikátnom CD. Ide o live záznam koncertov a tak jeho fanúšikovia môžu mať toto krásne turné aj doma! Sú na ňom prevažne piesne z albumu "55" a Richardove najväčšie hity. Album bude k dispozícii aj na jarnej sérii koncertov „ONA a ON TOUR“, ktorá sa začína práve dnes v Prievidzi. O turné je opäť veľký záujem, niektoré mestá sú už dlhšiu dobu vypredané. Richard a Adela Vinczeová, ktorá ho bude, tak ako vlani, opäť vtipno-vážne spovedať, sľubujú, že sa je na čo tešiť. Okrem úžasného hudobného zážitku návštevníkov čaká aj skvelá zábava.Nádherné skladby z albumu „55“ a najväčšie hity Richarda Müllera v live verzii! To obsahuje unikátne nové CD „Koncert“, ktoré slovenská hudobná legenda aktuálne vydáva.

„Je to vlastne live záznam nášho vlaňajšieho „ONA a ON TOUR“, avšak len hudobnej časti. Na koncertoch som spieval moje najobľúbenejšie skladby, ale aj hity, bez ktorých sa žiaden môj koncert nezaobíde. Verím, že toto CD-čko fanúšikov poteší,“ vraví Richard Müller.

CD bude k dispozícii už na jarnej časti „ONA a ON TOUR“, ktorá štartuje práve dnes v Prievidzi. Fanúšikovia si tak jeho kúpou môžu kedykoľvek pripomenúť skvelú atmosféru turné.

„Našim cieľom je ľudí zabaviť, pripraviť im krásny večer, v rámci ktorého sa odreagujú a zabudnú na problémy. Aj pre mňa je fascinujúce, ako je každý koncert tohto turné iný. Pesničky, samozrejme, hráme stále tie isté, ale časť, kde ma Adela spovedá, je vždy odlišná. Ani ja a asi ani ona sama celkom nevieme, čo sa ma kedy spýta. Je to teda aj pre mňa veľká zábava. Budem veľmi rád, ak to budú ľudia vnímať podobne. Už sa na nich obaja veľmi tešíme,“ uzatvára Richard Müller.

Richard Müller a Adela Vinczeová idú v rámci jarnej časti turné opäť nielen na Slovensko, ale aj do Česka. Vstupenky sú k dispozícii v sieti www.predpredaj.sk, www.predprodej.cz, ticketportal.cz a v miestnych pokladniach.