Peter Bič Project s novým singlom All those placesnovinka 08.10.2014, Marek

Skupina Peter Bič Project útočí novým singlom All those places, ktorý je odklonom od ich doteraz hraného žánru. Táto pieseň je ladená do štýlu country.

Leader skupiny Peter Bič sa o tejto novej piesni vyjadruje ako o zmene. "Zmena je život a život je zmena.Text piesne hovorí o tom, že plač nikomu nepomôže, že sa treba posúvať dopredu, ako v živote, tak aj v hudbe."

Peter Bič Project je šesťčlenná kapela, ktorú tvoria gitarista a líder Peter Bič, speváčka Dáška Kostovčík, spevák Ivo Bič, klávesák Matúš Pavlík, basgitarista Vlado Čekan a bubeník Jozef Zima.

Za sebou majú 2 albumy a niekoľko singlov. Skupina sa dostala do povedomia svojim najznámejším hitom Hey Now, ktorý sa umiestňoval na vysokých priečkach nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Momentálne skupina pracuje na novom albume, ktorý by mal vyjsť začiatkom budúceho roka. Po vydaní nového albumu plánuje koncertné turné po Česku a Slovensku. O ďalších informáciach týkajúcich sa koncertov tejto kapely môžete nájsť na našom hudobnom portály csMusic.cz