spevák

Norbert BrandNarodenie: Šala, SlovenskoNorbert Brand

Buď správcem tohoto profilu


Osobné záujmy a koníčky: Na prvom mieste mojich záujmov je samozrejme hudba a všetko s ňou spojené. Milujem ak dostanem priestor na sebe pracovať a po čase sa môžem tešiť z úspechov. Rád s prejavujem v rôznych kreatívnych činnostiach. Ďalej mám rád športy asi všetkého druhu ale venujem sa im iba rekreačne pre zábavu. Milujem najmä beh v prírode so slúchadlami na ušiach. Je to pre mňa spôsob ako vypnúť odreagovať sa a prečistiť hlavu. Rád skúšam nové veci, spoznávam nových ľudí. Mám rád filmy, knihy, architektúru, interiérový dizajn a milujem študovať ľudí. Ľudia, ľudská povaha a psychika ma fascinuje. Som vďačný ak môžem tráviť čas so svojou rodinou alebo priateľmi. Je pre mňa super pocit ak môžem niekomu pomôcť a byť užitočným. Som typ človeka ktorý dá všetkému šancu! :)

Osobné úspechy: Asi to že som cielene schudol 37 kíl.:D Je tu veľa menších úspechov ale mojim najväčším je to,že som v Boybande.

Jazykové znalosti: Anglický jazyk, maďarský jazyk v budúcnosti by som sa chcel zdokonaliť v angličtine a naučiť sa po španielsky a francúzsky. Už na tom pracujem

Niečo o mne: Od vtedy ako som sa narodil mi moja mama stále spievala. Brala si ma všade so sebou a spievala mi. Najväčším prekvapením pre ňu bolo keď som mal asi 5 mesiacov ona dospievala svoju pieseň a z ničoho nič som spustil ja . Takže mi vždy hovorí, že som sa preto narodil a že už odmalička vedela že budem spievať. Bol som dosť kľudné dieťa a nikdy som nerobil neaké väčšie problémy až na to že som bol dosť nešikovný a všetko som nechcene ničil. Neskôr na základnej škole som si hľadal koníček a skúšal som naozaj všetko od karate, streľby, cez všetky športy ako futbal volleyball, tennis, plávanie, hockey, hockeyball…. až po divadlo, vytvarnú, hranie na piane, gitare a grafickú tvorbu. Všetky veci ma zaujali a všade som si našiel niečo čo sa mi na tom páčilo ale ešte stále to nebolo ono. Popritom som si stále spieval ale
ani nikdy som nepomyslel na to, že by som mohol byť spevákom, pretože som si neveril a nechcel som spievať pred nikým. Až keď ma raz započula spievať učiteľka spevu pani Henrieta Záležaková, ktorá mi ponúkla svoje hodiny spevu. Váhal som ale odhodlal som sa a skúsil som to a vtedy som zistil že je to pre mňa to pravé, to čo milujem a to čo chcel v živote robiť.Je to môj životný štýl a za to vďačím práve Henriete Záležakovej. Od malička som bol pre každého čudák a nikto ma nechápal a práve hudba bola moja droga ktorá mi vždy pomáhala v ťažkých chvíľach. Od vtedy som spieval kade som chodil. Po obrovskom neúspechu a výsmechu v talentovej súťaži som mal chuť to vzdať ale neaký “vnútorný motor” mi to nedovolil. Tak som zotrval a prišiel obrovský úspech, UniTeD5! Vo vesmíre musí byť rovnováha. Ďakujem celej mojej rodine, všetkým kamrátom a ľudom okolo, ktorý ma vždy a stále podporovali a pomáhali mi.
2014-12-11, martin