Kali si zaspieva s Ivanom Táslerom na vianočnom koncerte IMT Smile v Bratislavenovinka 13.11.2018, martin

IMT Smile len nedávno vydali úspešný singel Poď so mnou, v ktorom si s Ivanom Táslerom zaspieval aj Kali. Video sa okamžite stalo hitom internetu a často ho počuť aj zo slovenských rádií. Pre veľký úspech IMT Smile rapera pozvali aj na prvý zo svojich piatich vianočných koncertov (6.12), do Bratislavy.

Už 6.12. na Mikuláša IMT Smile odštartujú sériu piatich veľkolepých vianočných koncertov v bratislavskej Inchebe a v Steel Arene v Košiciach. Pôvodne malo ísť o dva koncerty v hlavnom meste a jeden koncert v Košiciach. Keďže aj tentokrát je o vstupenky enormný záujem, IMT Smile pridali po jednom koncerte v oboch mestách.

IMT Smile sú známi tým, že svojim divákom vždy pripravia veľkolepý hudobný program plný zábavy a obľúbených hitov. Ich vystúpenia však nie sú iba o kvalitnom hudobnom zážitku, ale aj o obrovskej energii. Často si na pódium pozývajú aj známych hudobných hostí. Inak tomu nie je ani tentokrát. Na prvom koncerte v Bratislave, ktorý bude 6.12. si s IMT Smile zaspieva aj Kali. Môže za to práve ich úspešná spolupráca na nedávnom singli Poď so mnou, ktorý si vyslúžil veľmi pozitívne fanúšikovské reakcie. Na YouTube ho počas troch týždňov videlo už vyše 1,6 milióna ľudí. Napriek tomu, že aj Kali je v tomto období veľmi vyťažený, IMT Smile sa podarilo vybaviť jeho účinkovanie aspoň na tomto jednom koncerte. Návštevníci koncertu s termínom na Mikuláša si tak budú môcť vychutnať ich spoločnú novinku naživo. Okrem toho si pre nich prichystali aj ďalšie prekvapenie.

Okrem tejto skladby sa v rádiách neskutočne darí aj pesničke Budeme to stále my, ktorá je už dlhé mesiace najhranejšou slovenskou skladbou. V našom éteri aj na internete má nevídaný úspech aj ich minuloročný hit Hej, sokoly! Titulná pieseň k filmu Čiara, na ktorej spolupracovali s Ondrejom Kandráčom má totiž na YouTube už vyše 10 miliónov videní, čo je nie len u nás mega úspech.

Aj keď veľa ľudí preferuje streamovacie služby a svoje obľúbené songy počúvajú skôr cez elektronické médiá, stále existuje množstvo hudobných fanúšikov, ktorí si hudbu radšej vypočujú z tradičných CD nosičov. Dôkazom je aj čerstvý album IMT Smile Budeme to stále my, ktorý sa veľmi dobre predáva a to najmä v tomto predvianočnom období.

Začiatok veľkolepej mega show je už za dverami, takže neváhajte a príďte si vychutnať nezabudnuteľnú atmosféru vianočných koncertov. Užite si hudobný večer plný kvalitnej muziky, známych melódií a nekonečnej energie. Keďže druhý bratislavský koncert v Inchebe 7.12. je už vypredaný, môžete si kúpiť vstupenky už len na koncerty 6.12. a 8.12. V Košiciach je situácia veľmi podobná. Na prvý z koncertov 14.12. je už k dispozícii iba málo vstupeniek, avšak, na pridaný koncert 15.12. sú vstupenky stále k dispozícii. Lístky sú v predaji na imtsmile.com a na ticketlive.sk.