''Když tě život kope do zadku'' Marek Ztracený predstavuje nový singelnovinka 24.06.2020, martin

Marek Ztracený je bezpochýb najväčším českým hitmakerom súčasnosti. Jeho aktuálny album Pla-neta jménem stres vyšiel vo februári a už stihol získať zlatú platňu a priniesol obrovský hit Tak se nezlob. Teraz vychádza ako ďalší singel z albumu u fanúšikov obľúbená skladba Když tě život kope do zadku, ku ktorej vzápätí vznikne i videoklip.Pieseň Když tě život kope do zadku otvára nový album a patrí medzi najobľúbenejšie skladby, ktoré sa na CD Planeta jménem stres objavili. Predstavuje Mareka Ztraceného v jeho úspešnej autorskej polohe - s chytľavou melódiou a textom so schopnosťou osloviť nielen Marekovu početnú fanúšikovskú základňu.

Vo februári usporiadal Marek Ztracený zásadnú českú hudobnú udalosť roka. Dvakrát za sebou vypredal pražskú O2 arénu a tieto jedinečné koncerty ocenili desaťtisíce fanúšikov. O tri mesiace neskôr ohlásil svo-je turné Restart 2021 po najväčších halách v Čechách a na Morave a zároveň i dvojnásobný návrat do O2 arény. V rámci pripravovaného turné urobil mimoriadne gesto a venoval 20 000 vstupeniek policajtom, zdravotníkom, hasičom a všetkým, ktorí riskovali svoje zdravie pre zdravie ostatných v boji s koronavírusom. Celé halové turné Restart 2021 bolo vzápätí takmer vypredané a aktuálne ostávajú v predaji posledné vstupenky do Ostravar Arény a pražskej O2 arény.

Než predstaví svoju unikátnu šou na halových pódiách v Českej republike, rozhodol sa Marek čakanie skrá-tiť a zúčastniť sa na tohtoročnom letnom festivale Letokruh.

„Už to vyzeralo, že žiadne festivaly v lete nebudú. My sme to pokorne prijali a nikam sme sa neponáhľa-li. Dostali sme veľa ponúk, ale v tej dobe som si ešte nebol istý, že už je správny čas na to, hrať koncerty. A zrazu pred pár dňami zazvonil telefón a tam sa ozvalo: ‚Ahoj, vzniká nový letný festival Letokruh a ty s kapelou by si mohol predviesť svoju šou v plnej paráde. Veľké pódium, veľký zvuk a všetko, čo na festi-vale má byť...‘ Ja na to - no tak dobre a kde to bude? ‚Praha, Brno, Hradec a ty by si hral v piatok i sobotu ako posledný. Prídu Mirai, No Name, Richard Krajčo, Pokáč, Kapitán Demo, Ben Cristovao atď. ‘ No a tak sa môžeme v lete vidieť a baviť sa ako za starých čias. Vystúpime exkluzívne iba na Letokruhu a ka-pacita je obmezená, tak možno nezaspite! A musím povedať, že sa na to teším, „jak malej Jarda“,“ napí-sal na sociálnych sieťach Marek Ztracený.08.08.2020 - Liberec, Sport park

15.08.2020 - Benešov u Prahy, Amfiteátr Konopiště

22.08.2020 - Loket, Amfiteátr

29.08.2020 - Plzeň, Amfiteátr Lochotín09.02.2021 - Brno, DRFG arena

20.02.2021 - Praha, O2 arena

21.02.2021 - Praha, O2 arena

27.02.2021 - Pardubice, Enteria arena

06.03.2021 - Ostrava, Ostravar Aréna