Skladba

Teraz alebo nikdyTVRef.:
Stále idem iba za môj tím, hovoria, že šťastie praje iba odvážnym, a ja sa cítim pripravený a dosť silný, sú iba dve možnosti - buď teraz, alebo nikdy.. Teraz, alebo nikdy, teraz, alebo nikdy.. Sú iba dve možnosti - buď teraz, alebo nikdy.. Teraz, alebo nikdy, teraz, alebo nikdy, neni čas na hlúposti, buď teraz, alebo nikdy!Idem do nich tvrdo, takisto, jak včera, aj teraz som na mikrofóne veľké, hladné zviera

(Otis)..

Žijem zo dňa na deň, žijem tu a teraz, behám hore-dole, málo spánku, žúrov veľa.. treba si to užiť, práve teraz, v tejto chvíli, každý deň môže byť posledný, to nevieš nikdy, preto pijem ďalší pohár, dýcham weed, jak kyslík, a mám piči, čo si o mne teraz hejter myslí.. Keď chcem niečo teraz, tak to spravím hneď, že sa to teraz nedá neni pre mňa odpoveď.. Bratu, neprišiel som teraz, už viem, jak to chodí, ty o tom iba hovoríš, no ja to teraz robím.. Rap game, ja v nej grajdujem už zopár rokov, teraz práca, potom zábava - také je motto.. keď sa jedná o biznis, všetky srandy bokom, lóve za show mi daj teraz, žiadne potom!

Ref.:
Stále idem iba za môj tím, hovoria, že šťastie praje iba odvážnym, a ja sa cítim pripravený a dosť silný, sú iba dve možnosti - buď teraz, alebo nikdy.. Teraz, alebo nikdy, teraz, alebo nikdy.. Sú iba dve možnosti - buď teraz, alebo nikdy.. Teraz, alebo nikdy, teraz, alebo nikdy, neni čas na hlúposti, buď teraz, alebo nikdy!Neporovnávaj sa so mnou, ja som iný raper, zajebem to vždy, ale ty nikdy, jak ten český label.. nikdy žiadne seno, pálim iný level, mikina jednašesť, boty Jordan retro 7, a čo sa týka tenisiek, tých nikdy neni dosť, čo sa týka práce, nikdy nechcem iný job.. chcem si robiť svoje, nikdy nechcem robiť pop, aj keď tie mainstreamové lóve by mi prišli vhod.. bratu, hovorím len pravdu, nikdy žiadna lož (true story), nikdy neriešim druhých, ja mlčím, ako hrob, jak díler, ktorý zásobuje celý blok, nikdy pesimista, verím v ďalší skvelý rok.. nenechám sa okoňovať len za drobné, nikdy arogantný čurák, bol som vychovaný dobre, nikdy nevymením kamošov za žiadne lóve, Jednašestka navždy, až kým nepôjdem pod zem!

Ref.:
Stále idem iba za môj tím, hovoria, že šťastie praje iba odvážnym, a ja sa cítim pripravený a dosť silný, sú iba dve možnosti - buď teraz, alebo nikdy.. Teraz, alebo nikdy, teraz, alebo nikdy.. Sú iba dve možnosti - buď teraz, alebo nikdy.. Teraz, alebo nikdy, teraz, alebo nikdy, neni čas na hlúposti, buď teraz, alebo nikdy!(Teraz, alebo nikdy.. teraz, alebo nikdy.. teraz, alebo nikdy.. teraz, alebo nikdy.. teraz, alebo nikdy..)


Vložené: 09.06.2015, Marek